מערכת CREDIX - מערכת סליקת כרטיסי אשראי המבוססת על פתרונות "ענן". המערכת כוללת Patment Gateway ומגוון התקני חומרה החוברים אליה ונותנים פתרון שלם המותאם לתקן ה- EMV הנדרש בישראל. הייחוד של המערכת הנ"ל הינו פתרון סליקה עבור התקני חומרה כגון מסופי אשראי, קופות, עמדות מכירה מאוישות ולא מאוישות בשילוב עם יכולות של מערכת ניהול מרכזית. בשונה ממערכות דומות בשוק, המספקות פתרון בעיקר לחנויות אינטרנטיות ואתרי סליקה. באמצעות השירותים של מערכת CREDIX משתמשי הקצה הן בצד הלקוח (הקמעונאים) והן בצד הניהול והתפעול (המפיצים, לקוחות החברה) נהנים מעולם רחב ונגיש של יכולות סליקה וניהול מידע בזמן אמת מכל נקודות הקצה.


המוצרים והשירותים שאנו מציעים:


אנו מתמחים בפיתוח על גבי מסופים של חברת Castles פתרונות לסליקת כרטיסי אשראי ויישומים מתקדמים נוספים בתחום הבנקאות, מועדוני לקוחות, ארנקים אלקטרוניים ועוד. תוכנת הסליקה שלנו במסופים עונה לדרישות ה- EMV הנדרשות בישראל בהתאם לרגולציה החדשה .

אנו מפתחים ומתפעלים Payment Gateway עבור סליקת אשראי פעיל שעומד בתקן PCI-DSS level-1. פתרון המאפשר לבית העסק לחבר את כל צרכי הסליקה להם הוא נדרש מקופה, מסוף, טלפון חכם, עמדת PC ועד לחנות אינטרנטית. כל זאת תחת מסוף אחד מקשר וחשבון סליקה אחד.

בסל מוצרינו ניתן למצוא:

בחברתינו צבורים להן עשרות שנות ניסיון בתחום הפיתוח השירות והבנת הצרכים הדרושים לך בבית העסק.